Teslimat Bilgileri


Kargo ücreti ne kadar?

Kargolarımız Türkiye ve dünyanın her yerine DHL ile gönderilmekte olup kargo ücreti 25.000 JPY 'dir.


Siparişim ne zaman gönderilecek?

Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. Hasta bilgileri ve reçetesi kliniğe verilip sizin adınıza düzenlenen kayıt formuyla beraber ilaçlar teslim alınır ve 5 iş günü içerisinde kargoya verilir. 


Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?

Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketleri tarafından yapılmaktadır. Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır.  Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre 5-7 iş günü arasında  değişmektedir.


Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizin takibini 'Kargo Takibi' bölümünden size göndermiş olduğumuz kargo takip numarasını girerek yapabilirsiniz.


Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik bilgisi ve reçete isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik ve reçete bulunması gerekmektedir. Teslim aldığınız paketin içerisinde hastanın adına düzenlenmiş olan sertifikanın var olduğundan emin olunuz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.